photo
Головна » 2018 » Березень » 11

Огляд включає макроекономічні показники, дані щодо розвитку будівельного ринку, детальну аналітику по сегментам металоконструкцій, прокату з покриттям і сендвіч-панелей, а також інформацію про аналітичні продукти УЦСС.
«На 32 сторінках звіту, який видається другий рік поспіль, учасники будівельної галузі знайдуть всю необхідну аналітичну інформацію за основними сегментами ринку. На підставі даних, представлених у звіті, гравці ринку зможуть планувати свою роботу на рік з урахуванням основних тенденцій ринку, - повідомив В'ячеслав Колісник, Виконавчий директор УЦСС. - На допомогу учасникам УЦСС ми також пропонуємо інтерактивну панель аналітики, розділ інвестиційних та тендерних оголошень на сайті УЦСС, регулярні аналітичні матеріали та індикатор вартості будівельного металопрокату, створення якого заплановано на початок 2018 року ».

У 2017 році в зв'язку з ростом ринку нежитлового будівництва спостерігалося подальше відновлення основних сегментів ринку метало будівництва: збільшилися обсяги споживання металоконструкцій на 7%, прокату з покриттям на 6,5% і сендвіч-панелей на 5%. При цьому ринок сталевого будівництва знаходився під тиском цінової волатильності на прокат будівельного сортаменту. Разом з внутрішнім споживанням відновилося зростання імпорту металоконструкцій, тому в 2018 році виробникам потрібно бути готовим до зрос ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 28 | Додав: Yuri2 | Дата: 11.03.2018