монтаж сендвіч-панелей

ПОСТАВКА ТА МОНТАЖ СЕНДВІЧ-ПАНЕЛІ


Компанія «ВІНБУДІЗОЛ» здійснює поставку та монтаж сендвіч панелей від ведучих європейських виробників , таких як ARPANEL, BALEXTHERM, KINGSPAN, PaNELTECH.

Сендвіч-панелі використовують для спорудження стін і покрівлі швидкомонтованих споруд в різних сферах господарювання.

За час існування компанії були побудовані десятки об'єктів різного призначення - склади, холодильні камери, комплекси зберігання фруктів та овочів, адміністративні будівлі, станції технічного обслуговування і т. д.

Ми пропонуемо повний комплекс послуг – від проектування до здачі готового об’єкта в експлуатацію.

Правильний монтаж сендвіч-панелей це один з вирішальних факторів, що визначають міцність і довговічність будівлі.

Основні процеси:

• Попередні роботи, підготовка до монтажу. Вивчення проектної документації. Безпосередньо перед монтажем необхідно звірити всі розміри, зазначені в проектах, і перевірити прямолінійність несучих конструкцій щоб уникнути негативних наслідків в майбутньому.

• Панелі слід піднімати за допомогою вантажопідйомників, застосовуючи метод механічного кріплення або вакуумні присоски. З метою запобігання падінню панелей його закріплюють страхувальними ременями. Вакуумні присоски - найбільш ефективний метод підйому.

• Процес монтажу стінових сендвіч-панелей : Панелі стінового типу монтуються або вертикально, або горизонтально. Горизонтальна установка починається з нижніх ярусів, а вертикальна - від кута, з тієї панелі, яка потім упреться в стик. При горизонтальному монтажі слід викладати панелі пазом вниз, щоб в майбутньому вода могла безперешкодно стікати. Укладаючи кожну третю панель, необхідно стежити за тим, щоб положення конструкції відповідало проекту, а також оберігати панелі від механічного пошкодження.

• Монтаж покрівельних сендвіч-панелей повинен проводитися при ухилі даху не більше 7 °. Перед монтажем необхідно уважно оглянути замки. Всередині замків не повинно бути надлишків утеплювача. Після підняття, панелі монтують від схилу до підвищення даху, необхідно спочатку з'єднати замки і тільки слідом за цим укладати наступний ряд. В процесі укладання наносяться герметики на замки. Край першої панелі вирівнюється по стіні будівлі; відстань схилу перевіряється згідно з проектом. Поздовжнє закріплення саморізами покрівлі відбувається в ребра жорсткості для мінімізації розгерметизації замків, тому слід враховувати висоту хвилі при виборі довжини саморізів.

• Після закінчення всіх робіт з монтажу сендвіч-панелей монтуються добірні елементи. Установку елементів потрібно починати знизу, з цокольних добірних елементів і відливів. Кріпляться добірні елементи до конструкції з сендвіч-панелей за допомогою спеціальних самонарізний шурупів або заклепок. На кожному етапі виконуваних робіт бригадирами здійснюється контроль якості.

Причини замовити монтаж в компанії «Вінбудізол»

Звернувшись до нас, ви отримаєте:

•    швидке, акуратне виконання;
•    сертифікований матеріал;
•    можливість побудови будь-якого, за складністю, об'єкта;
•    відповідального виконавця;
•    роботу професійних майстрів;
•    безвідходне будівництво та мінімізацію витрат;
•    європейський рівень обслуговування;
•    гарантію на матеріал і на його монтаж.
 

Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном:

Також пропонуємо переглянути фото об'єктів на яких проводилися монтані роботи по влаштуванню огороджувальних конструкцій із сендвіч-панелей в фотогалереї.