холодильні двері

Установка холодильних дверей.


     Компанія «ВІНБУДІЗОЛ» здійснює поставку та монтаж  холодильних та морозильних дверей   різних видів, розмірів та комплектації, газощільних дверей для камер з РГС (регулююча газова атмосфера) , пропонованими  провідними українськими та европейськими виробниками.

     Холодильні двері встановлюються на вході в охолоджуване приміщення - вони виготовляються з використанням спеціальних теплоізолюючих матеріалів, які дозволяють мінімізувати кількість температурних витоків. Їх прийнято встановлювати в морозильних і холодильних камерах із середніми і низькими температурами, а також у виробничих цехах і складських приміщеннях для зберігання продуктів, що вимагають особливих температурних умов.

     Монтаж дверей холодильних камер вимагає участі фахівця, що має високу кваліфікацію. Це обумовлено тим, що втрати холоду через дверний блок при неякісному монтажі можуть бути вкрай згубні як для холодильання, так і для збереження Вашої продукції.

    Види та особливості холодильних дверей:

 • -розпашні холодильні двері, одно- та двухстулкові;
 • -відкатні холодильні двері:
 • -вертикальні двері
 • -відкатні газощільні двері (застосовуються в камерах з регульованим газовим середовищем).

    1. Розпашні холодильні двері
 Випускаються в Одностулковий  і двостулковому  виконанні. Одностулкові зазвичай встановлюються в отвори шириною до 1,2 м, в більш широкі прорізи встановлюється двостулкова конструкція. Дверне полотно в залежності від ваги, кріпиться на дві або більше петлі. 

 

 

Основні переваги розпашних дверей:

 • -Ідеальний варіант для невеликих прорізів;
 • -Невисока ціна;
 • -Простий і швидкий монтаж;

     2. Відкатні холодильні двері.

   Відкатні холодильні двері  переміщаються в горизонтальній площині по спеціальній направляючій рейці (шині). При закриванні полотно опускається вниз і притискається до рами під своєю вагою спеціальними притискним роликам. Завдяки цьому досягається постійна притискна сила і відмінна герметичність.

      Відкриття / закриття дверей проводиться вручну, або за допомогою електромеханічного приводу при його наявності. Відкатні двері не вимагають вільного простору перед собою, не займають місця при експлуатації, і ідеально підходять для установки в приміщеннях з обмеженим простором.

 

 

Переваги відкатних дверей :

 • -можливість виготовлення дверей на великі дверні прорізи;
 • -надійність зсувний конструкції - важлива при інтенсивній експлуатації;
 • -висока герметичність - забезпечується конструкцією рейки і притискних упорів;
 • -Простий і швидкий монтаж;

3. Вертикальні холодильні двері. 

     Полотно вертикальних , або як їх ще називають гільйотинних дверей піднімається вертикально вгору. Це зручно, коли немає місця для установки зсувний конструкції або розпашних дверей. Даний тип приводиться в рух електричним приводом, тому що відкрити вручну такі двері важко. У порівнянні з відкатними дверима, вертикальні дорожче і менш герметичні, проте в деяких випадках це єдино можливий варіант для установки.

 

 

4. Відкатні двері для камер з РГС (регульоване газове середовище).

     Газощільні двері використовують для герметичного поділу приміщень з регульованим газовим середовищем. Також їх встановлюють в камерах, в яких тиск вище, ніж зовні і в приміщеннях, де необхідно підтримувати певні кліматичні умови. До таких приміщень належать сховища зберігання фруктів та овочів , камери для зберігання квітів, холодильні камери для зберігання деяких видів продовольчих товарів.

 

 

     

Наша компанія пропонує комплексний підхід в постачанні відкатних дверей для приміщень з регульованим газовим середовищем:

 • Підбір і постачання відкатних дверей за стандартними типовими проектами.
 • Поставка дверей за індивідуальним замовленням будь-яких розмірів, для будь-якого дверного блоку.
 • Доставка і монтаж дверей на об'єкт замовника в встановлені терміни.
 • Гарантійне сервісне та післягарантійне обслуговування, ремонт відкатних дверей.

     Кваліфіковано встановлені двері для холодильних камер прослужить багато років і не будуть вимагати заміни фурнітури через знос. Але це звичайно ж стосується тільки до якісних холодильним дверей, пропонованих провідними українськими та европейськими виробниками, у виробництві яких використовуються тільки сама надійна фурнітура.

     Наші бригади мають досвід установки самих різних дверей для холодильних камер, що дає нам можливість впевнено заявити - при установці холодильних дверей  нашими фахівцями, Ви переконаєтеся в найвищій якості монтажу. що так само можуть підтвердити наші найбільші постачальники.