ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ТРУБОПРОВОДІВ ТА ОБЛАДНАННЯ.
Наша компанія виконує теплоізоляцію трубопроводів і технологічного обладнання на об"єктах будь-якої складності і температурних режимах: Ізоляція енергоносіїв з позитивними температурними режимами, таких як паропроводи, трубопроводи теплових мереж, високотемпературні резервуари виконується із застосуванням мінераловатних утеплювачів відомих виробників ( «Rockwool», «Izomat», «Paroc»,) за новітніми технологіями.
Залежно від особливостей трубопроводу область застосування теплоізоляції може бути різною:
- Теплоізоляція трубопроводів з метою забезпечення заданої температури на поверхні ізоляції.
Теплову ізоляцію трубопроводів по заданій температурі на поверхні виконують в разі, коли теплові втрати трубопроводу не регламентовані, але відповідно до вимог техніки безпеки необхідно захистити обслуговуючий персонал від опіків або знизити тепловиділення в приміщенні.
- Теплоізоляція трубопроводів з метою запобігання замерзання міститься в них рідини.
Теплову ізоляцію трубопроводів з метою запобігання замерзання рідини при припиненні її руху передбачають для трубопроводів, розташованих на відкритому повітрі. Як правило, це актуально для трубопроводів малого діаметра, що мають малий запас акумульованого тепла. Час, на яке теплова ізоляція може оберегти транспортується рідина від замерзання при зупинці її руху, залежить від температури рідини і навколишнього повітря, швидкості вітру, внутрішнього діаметра, товщини і матеріалу стінки трубопроводу, параметрів рідини, що транспортується.
- Теплоізоляція трубопроводів з метою запобігання конденсації вологи на поверхні ізоляції .
Застосування теплової ізоляції з метою запобігання конденсації вологи з повітря на поверхні ізоляції виконують для трубопроводів, розташованих в приміщенні, що містять речовини з температурою нижче температури навколишнього повітря, в тому числі холодну воду. На величину товщини теплоізоляційного шару для запобігання конденсації вологи з повітря на поверхні теплоізоляційної конструкції впливають відносна вологість навколишнього повітря, температура повітря в приміщенні і вид захисного покриття.
Для ізоляції трубопроводів невеликого діаметра (до 273 мм) використовуються мінераловатні циліндри.
Циліндри виробляються з кам'яної вати, що робить їх ефективним і, в той же час, негорючим теплоізоляційним матеріалом. Циліндри випускаються широким діапазоном типорозмірів, легкі в монтажі і володіють хімічною стійкістю і високими механічними властивостями. Температура застосування від -180 ° С до + 650 ° С. Для створення захисного і пароізоляційного шару можуть випускатися з покриттям з армованої алюмінієвої фольги.
Характеристики циліндрів:
• ефективні теплоізоляційні властивості;
• мають хімічну стійкість по відношенню до масел, розчинників, кислот, лугів;
• витримують високі температури, не втрачаючи теплоізолюючих властивостей (температура плавлення волокна більше 1000 ° С);
• зручні в монтажі і ремонтних роботах, легко піддаються обробці ріжучим інструментом.
Технологія проведення теплоізоляційних робіт з використанням готових циліндрів і установкою захисного покриття забезпечує зручний і швидкий монтаж знижує вплив «людського фактора» до мінімуму, а Захисні оболонки (листовий алюміній, оцинкована або нержавіюча сталь) забезпечують збереження ізоляції від механічного пошкодження, порушення товщини ізоляційного шару і кліматичного впливу.
Для тепоізоляціі трубопроводів великого діаметара і технологічного обладнання працюють при високих температурах використовуються мінеральні мати. Одна сторона мата покрита сіткою з осередками 25 мм з гальванізованої дроту. Сітка, крім того прошивається гальванізується дротом. Мінеральні мати також можуть випускатися з одностороннім покриттям алюмінієвою фольгою. Багато технологічних процесів пов'язані з використанням високотемпературного устаткування - забезпечення безпеки праці є ще одним завданням, яку повинна вирішити ізоляція.
Ізоляція трубопроводів і резервуарів з негативними температурними режимами (аміачні та ін.) Виконується з застосуванням матеріалів з найбільшою замкнутою осередковою структурою, таких як спінений пінополіуретан, спінений каучук і тому подібні. Пінополіуретан (ППУ) - легкий і міцний гідротеплоізоляціонний матеріал, що має своєрідну структуру, завдяки якій володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності і самим малим водопоглинанням у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами. Популярність пінополиуретанов пояснюється простотою процесу їх отримання на місці застосування. Це досягається тим, що вихідним сировиною для отримання пінополіуретанів служать рідкі продукти, різного ступеня в'язкості, при змішуванні яких у певному співвідношенні відбувається хімічна реакція синтезу полімеру з одночасним його вспениванием, що утворюється (випаровується) в ході реакції газовим середовищем Ізоляція пінополіуретаном трубопроводів і технологічного обладнання здійснюється методом заливки під захисну оболонку змонтовану заздалегідь на центратор необхідної висоти відповідної максимально економічною товщині ізоляції енергоносія. Ізоляцію трубопроводів пінополіуретаном також можна виконувати за допомогою готових напівциліндрів різних внутрішніх діаметрів і товщиною ізоляції.
Більш детальну інформацію Ви можете отримати за телефоном:
, також пропонуємо переглянути результати нашої роботи в фотогалереї.