морозильні камери

Спорудження морозильних та холодильних камер


 

Компанія "Вінбудізол" здійснює будівництво:

  • Холодильних камер;
  • Морозильних камер;
  • Камер шокової заморозки продукції;
  • Сушильних камер.


Основне завдання нашої Компанії забезпечити високу якість і оптимальну вартість пропозиції теплоізолюючої конструкції, тому при проектуванні середньо-і низькотемпературних камер, нами враховуються такі показники як: надійність і довговічність конструкції,її біостійкість і стійкість проти корозії,опір теплопередачі і паропроникнення.
Маючи великий досвід у цій області ми проводимо на основі Вашого технічного завдання індивідуальний розрахунок холодильної,морозильної камери або приміщення і на його основі з огляду на оптимальне варіанти необхідних обсягів і габаритів спроектуємо і побудуємо конструкцію відповідних температурних режимів,також запропонуємо оптимальні планувальні рішення.
При будівництві холодильних і морозильних камерер в якості ізоляційного конструкції застосовуються сендвіч-панелі. Ізоляційним матеріалом панелей є пінополіуретан з коефіцієнтом теплопровідності λ = 0,019-0,025 Вт / мК, і щільністю 40 кг/м³.
Захисним шаром сендвіч-панелей є гарячеоцінкований сталевий лист товщиною 0,5 мм з поліефірним покриттям. Товщина панелей задається в залежності від температури всередині камери і умов експлуатації.
Ми застосовуємо в будівництві холодильних і морозильних камер теплоізоляційні сендвіч-панелі таких відомих европейських виробників як: "ARPANEL", "KINGSPAN", "BALEXTHERM", "PANELTECH".

При будівництві низькотемпературних камер елементи підлоги мають тепло-, паро- і гідроізоляцію, а також шар монолітного армованого залізобетону. Важливу роль грає облаштування підлоги і фундаменту, де слід застосовувати технологію вентилювання або електропідігріву, з метою відвертання руйнування конструкції підлоги при промерзанні.
Конструкція підлоги розраховується на відповідне навантаження (тонна/м2). Залежно від об'єму і призначення камер застосовуються системи відкатних, одно- і двостулкових дверей, ізоляційним шаром яких є вспінений пінополіуретан.
Для щільного закриття по периметру, двері мають гумовий ущільнювач. Усі двері оснащені вмонтованою системою аварійного виходу, що запобігає замиканню персоналу усередині камери. У низькотемпературних камерах, в цілях відвертання примерзання дверей, в дверній конструкції передбачаються кабель обігріву.