герметизація камер

Герметизація швів


     Компанія "Вінбудізол" пропонує роботи по герметизації швів холодильних камер для зберігання фруктів та овочів в регульованій газовій атмосфері (РГС).

Герметизація холодильних камер

     В даний час все менше фруктів та овочів зберігається в звичайних холодильниках, а все більше і більше - в холодильних камерах з технологіями КА (контрольована атмосфера), ULO (ультра низький вміст кисню) і ДКА (динамічна контрольована атмосфера). У цих рішеннях герметичність камер дуже важлива.

     В даний час, будуючи нові камери з сендвіч-панелей, ми зазвичай ущільнюємо їх поліуретановим герметиком Soudaflex X40 FC. При ущільненя швів існуючих холодильних камер ми застосовуємо систему герметизації RibbFill Control Coats. Покриття RibbFill було розроблено спеціально для герметизації швів сендвіч-панелей для газонепроникної обробки приміщень. Це покриття часто використовується в складських приміщеннях для тривалого зберігання фруктів і овочів в регульованій газовій атмосфері (РГС), серверних приміщень, приміщень високого тиску та приміщень для дезінфекції.

Покриття RibbFill є стійким до всіх видів кислот та масел. Після герметизаціїї кожна камера проходить тест на щільність. Цей тест слід проводити в кожній газонепроникній камері, перш ніж зберігати в ній фрукти. Випробування можуть проводитися при надмірному тиску або під розрідженим.. Камера щільно закривається, а потім викачується повітря , що призводить до максимальної різниці тисків до 20 мм водяного стовпчика. Далі за допомогою мікроманометра (U-трубки) спостерігається падіння тиску. Герметичність достатня, якщо протягом 1 години рівень води не опуститься нижче 10 мм.


Герметизація швів холодильних камер