photo
Головна » Новини

Компания РОКВУЛ презентовала інноваційни матеріали подвійної густини  для ізоляції покрівель та фасадів MONROCK MAX E, FRONTROCK MAX E.  Матеріали  мають покращені прочностні властивості  та унікальні показники опору теплопередачі.

FRONTROCK MAX E
Плити подвійної густини з кам’яної вати для теплоізоляції в безшовних системах утеплення [ETICS] з опорядженням штукатуркою. Негорюча термоізоляція для зовнішніх цегляних, монолітних та збірних стін.

MONROCK MAX E
Жорсткі гідрофобізовані теплоізоляційні плити на синтетичному зв'язуючому, виготовлені з кам'яної вати на основі гірських порід базальтової групи. Плити мають комбіновану структуру і складаються з жорсткого верхнього (зовнішнього) і більш легкого нижнього (внутрішнього) шарів. Завдяки цьому плити мають зменшену вагу, зручні при монтажі.Верхній (жорсткий) шар маркується.

По матеріалам: rockwool.ua

 

Категорія: Новини | Переглядів: 16 | Додав: Yuri2 | Дата: Сьогодні

Французька будівельна компанія Brikawood розробила новий метод будівництва, в якому використовується тільки один компонент - дерев'яний лего-цегла. Цегла є повністю переробляються, забезпечують високоякісні теплоізоляцію і гідроізоляцію і доступні в трьох різних розмірах.

Лего-цегла, які схожі на частини конструктора, часто використовують в сучасному будівництві. Однак будівельна компанія Brikawood пішла далі, створивши 100% переробляється цегла з дерева.

Маючи три доступних розміри, запатентована система будівництва з допомогою дерев'яних лего-цегли дозволяє швидко і легко створювати будівельні проекти всього за кілька днів.

Для дуже великих будівельних проектів, таких як будинок, компанія рекомендує свію найбільшу цеглу під номером 250. Якщо площа становить менше 50 м2, будівельні дизайнери рекомендують цеглу розміром 160. Для занадто маленьких будівель таких як студійний простір і садові сараї, пропонується мінімальний розмір цегли - 120.

Кожна цеглина виготовлений з чотирьох шматків дерева під назвою Псевдотсуга Мензиса (інша назва - Дугласова ялиця), сертифікованого за класом екологічного дерева.

Дві сторони кожного цегли з'єднують дві стінки. При будівництві кожна цеглина входить в пази попереднього, подібно до конструктора лего, що дозволяє не використовувати цвяхи, клей або гвинти.

Ось що гово ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 14 | Додав: Yuri2 | Дата: 16.03.2018

Дослідники з Університету Меріленда сьогодні вельми здивували наукову громадськість своїм новим унікальним винаходом - в гонитві за пошуком більш екологічно безпечного і ефективного матеріалу для забезпечення термоізоляції в самих різних масштабах, ними була вироблена так звана "нанодеревина", отримана зі звичайної деревини. Створена з тонких, прямо надрізаних шматків дерева і додатково поліпшений за допомогою зміни внутрішньої хімічної складової, даний деревний матеріал вийшов набагато міцнішим, гнучким і екологічно безпечним - стаття з цим винаходом вже була опублікована в науковому журналі Science Advances.

Як заявляє керівник дослідницького проекту, Лянбінь Ху, професор інжинірингу з Університету Меріленда, даний матеріал виходить досить легко, адже в природі існують всі необхідні базові компоненти для його створення - крім того, він відрізняється балансом гнучкості і міцності, що перевищує такий у стали приблизно о восьмій раз, що не може не дивувати.

Прагнучи поліпшити ізоляційні властивості деревини, фахівці вдалися до застосування проби наноцеллюлози - розміром всього в декілька нанометрів, цей змінений тип целюлози висловлює вкрай цікаві і корисні властивості. Наприклад, можливість швидко видаляти лігнін - речовина, що збирає тепло в деревині, а також гемоцеллюлозу. Видаливши ці складові в деревині за допомогою даного каталіз ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 15 | Додав: Yuri2 | Дата: 15.03.2018

     За минулий рік ціна на всі види теплоізоляційних матеріалів зросла приблизно на 15%. Виною тому - залежність вітчизняних виробників від цін на сировину, нафту, газ, електрику і щільна прив'язка до курсу долара.
     Українські компанії випускають приблизно 75-80% матеріалів для теплоізоляційних робіт, присутніх на внутрішньому ринку країни, повідомляє ProfiDOM.com.ua. Потужностей вітчизняних фабрик цілком вистачає навіть для 100% покриття потреб українського ринку. Однак присутністю на ринку імпортних теплоізоляційних матеріалів тільки грає йому на руку: у покупців є вибір, а в українських виробників - стимул робити якісніший товар.

Втім, у деяких імпортованих матеріалів в країні немає місцевих конкурентів - наприклад, утеплювачі, зроблені на основі скловолокна повністю імпортуються до нас з-за кордону.

     Минулий рік характеризувався дуже нерівномірним і нерегулярним ростом споживання матеріалів для теплоізоляції. Багато в чому тому, що на основних споживачів теплоізоляції - компанії, що ведуть капітальне будівництво - сильно впливали геополітичні і макроекономічні проблеми країни.

     Найбільш високі позиції по виробництву і продажу зайняв екструдований пінополістирол, помітно нижче були обсяги випуску і продажів скловолокна, а також мінеральної вати. Хоча с ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 28 | Додав: Yuri2 | Дата: 15.03.2018

7-18 квітня 2018 у Лондоні, відбудеться Worldsteel Construction Conference 2018, присвячена ролі метала в підвищенні продуктивності праці в будівництві.
Друга конференція по сталевому будівництві організована Всесвітньою Асоціацією Стали (Worldsteel) об'єднає ключових гравців в ланцюжку створення вартості металоконструкцій з Європи і СНД для обміну ідеями та досвідом застосування передових технологій з використанням сталі в будівництві.

За словами Керівника будівельного напрямку WorldSteel Association Терренса Басуттіла (Terrence Busuttil) ключовими завданнями конференції є показати, що:

  • Сталь є частиною рішення для підвищення продуктивності будівельної галузі.
  • Сталеливарна промисловість повинна розширити співпрацю з партнерами, щоб спільно сприяти використанню сталі в будівництві.
  • Сталь має рішення для будь-якого проекту будівництва в будь-якому регіоні світу і в будь-який природному середовищі.

     Необхідно зробити більше для координації, упорядкування та централізації зусиль органів сприяння розвитку сталі.
Нагадаємо, що торішню конференцію Worldsteel відвідали представники кількох провідних українських виробників металоконструкцій, а УЦСС був представлений Головою Ради Директорів Володимиром Носовим, який наголосив на пріоритетності європейського ринку для українськи ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 27 | Додав: Yuri2 | Дата: 15.03.2018

Огляд включає макроекономічні показники, дані щодо розвитку будівельного ринку, детальну аналітику по сегментам металоконструкцій, прокату з покриттям і сендвіч-панелей, а також інформацію про аналітичні продукти УЦСС.
«На 32 сторінках звіту, який видається другий рік поспіль, учасники будівельної галузі знайдуть всю необхідну аналітичну інформацію за основними сегментами ринку. На підставі даних, представлених у звіті, гравці ринку зможуть планувати свою роботу на рік з урахуванням основних тенденцій ринку, - повідомив В'ячеслав Колісник, Виконавчий директор УЦСС. - На допомогу учасникам УЦСС ми також пропонуємо інтерактивну панель аналітики, розділ інвестиційних та тендерних оголошень на сайті УЦСС, регулярні аналітичні матеріали та індикатор вартості будівельного металопрокату, створення якого заплановано на початок 2018 року ».

У 2017 році в зв'язку з ростом ринку нежитлового будівництва спостерігалося подальше відновлення основних сегментів ринку метало будівництва: збільшилися обсяги споживання металоконструкцій на 7%, прокату з покриттям на 6,5% і сендвіч-панелей на 5%. При цьому ринок сталевого будівництва знаходився під тиском цінової волатильності на прокат будівельного сортаменту. Разом з внутрішнім споживанням відновилося зростання імпорту металоконструкцій, тому в 2018 році виробникам потрібно бути готовим до зрос ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 28 | Додав: Yuri2 | Дата: 11.03.2018

Інженери швейцарського дослідного інституту Empa створили цеглу з найкращими на сьогодні ізоляційними показниками, заповнивши їх аерогелем.

Аерогелі - матеріали, в яких рідкий компонент гелю замінений на газоподібний. Крім того, що вони вкрай легкі, у них дуже високі теплоізоляційні якості. Янніс Вернер і його колеги з Empa розробили аерогель, який легко заповнює отвори глиняної цегли.

У порівнянні з цими так званими «аероцеглинами», цеглу тієї ж структури і товщини з ізоляцією з перлітового наповнювача на третину гірше утримують тепло. Це означає, що стіни з аероцегли можна будувати на 35% тонше при тих же теплоізоляційних якостях.

Різниця проявилося ще більш яскраво, коли аероцеглині порівняли зі старими добрими неізольованими цеглинами, які проводять тепло в 8 разів краще. За розрахунками Empa, для того, щоб викласти з цієї речовини стіну, так само добре захищає від холод у, як 20-см стіна з аероцегли, вона повинна бути шириною 2 метри.

На жаль, є й заковика - аерогель, який зараз використовується в цих нових цеглинах, досить дорогий: один квадратний метр стіни обійдеться на $ 520 дорожче звичайної стіни. Проте, Вернер сподівається, що технологічний прогрес дозволить знизити вартість матеріалу, і тоді аероцегла зможе стати практичною заміною шарів ізоляції, пише New Atlas.

По материалам hightech.fm

Категорія: Новини | Переглядів: 39 | Додав: Yuri2 | Дата: 07.02.2018

Банки-партнери фінансуватимуть тисячі проектів енергоефективності в Україні

ЄБРР надає нові кошти в рамках своєї Української програми фінансування енергоефективності в житловому секторі (UREEFF) з метою підтримки кращого використання енергії в країні.

Ці кошти будуть використані для програми під назвою «Ай-К’ю енерджі» (IQ Energy), призначеної для підтримки інвестицій в енергоефективність. Для цієї програми виділене грантове фінансування в розмірі €15 млн. зі Східноєвропейського фонду енергоефективності та довкілля (E5P), найбільшим вкладником якого є Європейський Союз.

Субкредити в розмірі €10 млн. і €7 млн. будуть надані існуючим партнерам у програмі «Ай-К’ю енерджі» - відповідно «УкрСиббанку» та «ОТП Банку». Також в рамках цієї програми буде відкрито кредитний ліміт до €1 млн. для нового банку-партнера «Креді Агріколь». Отримавши ці кошти, зазначені три банки зможуть підтримати понад 18 тисяч проектів фізичних осіб-позичальників та ОСББ, які планують реалізувати широкий спектр заходів з енергоефективності.

Позичальники, які відповідатимуть критеріям участі у програмі, зможуть отримати кредити на підвищення енергоефективності. Відповідні проекти можуть включати теплоізоляцію стін, дахів і підлог на перших поверхах; встановлення сучасних енергоефективних вікон, котлів на газі та біомасі; модернізацію систем теплопостачання; встановлення теплов ... Читати далі »

Категорія: Новини | Переглядів: 57 | Додав: Yuri2 | Дата: 15.01.2018